Szybki kontakt!

Imię*:

Telefon:

e-mail*:

Treść*:

Skup wysyłkowy

Numizmaty można bezpiecznie i szybko zamienić na gotówkę, bez konieczności osobistej wizyty w naszej firmie. 
Poniżej opisaliśmy w skrócie jak to zrobić. 

 • Wstęp
  Prosimy o kontakt telefonicznie, lub email z informacją o tym, co chcą Państwo sprzedać. W odpowiedzi poinformujemy, czy jesteśmy zainteresowani zakupem i w miarę możliwości podamy szacunkową wycenę.
 • Umowa
  Jeśli decydują się Państwo na sprzedaż wysyłkową prosimy przesłanie emailem następujących informacji: 
  • dane osoby sprzedającej (Imię, Nazwisko, Adres) 
  • numer konta, na które mamy dokonać  zapłaty (bądź ewentualnie określenie innej, preferowanej formy otrzymania zapłaty)  
  • przedmioty umowy - informacja o tym, co decydują się Państwo sprzedać (czy wszystkie przedmioty przedstawione do wyceny, czy np. tylko wybrane itp.)

  W odpowiedzi na e-mail odeślemy wypełnioną umowę, wystawioną na Państwa dane i zawierającą spis przedmiotów umowy. Wszelkie koszty związane z umowa pokrywane są przez nas.  Prosimy ją  wydrukować i podpisaną kopię załączyć do przesyłki.

 • Wysyłka 
  Przesyłkę z przedmiotami umowy proszę wysłać na nasz adres:

  GABINET MONET

  Maciej Króliczak 
  Niepruszewo, Jaśminowa 1 
  64-320 Buk


  Sugerujemy dwie sprawdzone i bezpieczne  formy wysyłki: 
  • Poczta Polska -  jako przesyłka wartościowa
   Takie przesyłki są ubezpieczone oraz odpowiednio zabezpieczone przed otwarciem przez osoby trzecie. Wysłaliśmy wiele takich paczek  tysiące i odpukać jak dotąd wszystkie bezpiecznie dotarły do adresatów. Koszta nadania przesyłki ubezpieczonej na 150zł to około 8zł. 
  • Kurier 
   Szyba i wygodna forma. Taniego kuriera można zamówić np. za pośrednictwem strony wysylajtaniej.pl, aktualnie wysyłka kurierem UPS, z ubezpieczeniem kosztuje około 23zł

 • Finalizacja
  Po otrzymaniu przesyłki dokonujemy weryfikacji walorów i jeśli wszytko jest bez zastrzeżeń, to niezwłocznie zlecamy płatność. Jeśli pojawiają się rozbieżności (np. kótraś z monet okaże się nieoryginalna) to kontaktujemy się z Państwem celem poczynienia ustaleń, na podstawie których bądź finalizujemy transakcję na nowych warunkach, bądź odsyłamy otrzymane przedmioty na własny  koszt. 
Wszystkie prawa zastrzezone.Strona Firmy GabinetMonet.pl. Maciej Króliczak GabinetMonet.pl